Запитували - відповідаємо

1. Жанна Борисівна запитала: "Хто явлется адміністраторм блогу? "(05.03.2015)
Шановна Жанна Борисівна! Роботою блогу РМЦ вчителів математики Комунарського району м. Запоріжжя та сторінки РМЦ на сервісі Заповікі керує творча група у складі:
Вітковська І.О., Клименко Т.С., Познякова О.І., Свириденко Д.С.
Шановна Жанна Борисівна! Роботою блогу РМЦ вчителів математики Комунарського району м Запоріжжя та сторінки РМЦ на сервісі Заповікі керує творча група у складі: Клименко Т.С. (керівник), Познякова О.І., Свириденко Д.С.

2. Полина Олеговна запитала: "Ув. коллеги! Кто готовит материалы для публикаций на вашей страничке? Оплачивают ли вам эту работу?" (05.04.2015)
Шановна Поліна Олегівна, даний блог є складовою частиною роботи методичного центру вчителів математики Комунарського району міста Запоріжжя. Матеріали, які викладені в блозі в основному (крім офіційних документів) є нароботкі вчителів району, а також творчих і динамічних груп, які працюють в рамках РМЦ.
Робота групи є частиною методичної роботи кожного вчителя.

3. Аноним запитав: "Кому нужны учительские сайты и блоги?" (10.05.2015)
Шановний Аноним, на нашу думку блог необхідний для більш ефективної роботи спільноти вчителів. На блозі можна розмістити накопичений матеріал, обговорюючи нові матеріали, і дистанційно працювати зі своїми колегами по предмету. Ще один плюс. Блог зручний тим, що якщо є напрацювання, яких замало для публікації, то можна їх розмістити в блозі. Ви з нами не згодни?